O nas - Emil Frey Motors sp. z o.o. Rzgów (Łódź)
O nas

O nas

Emil Frey Motors sp. z o.o. Rzgów (Łódź)

Rok 2024 jest dla nas wyjątkowy z wielu powodów, ale zdecydowanie najważniejszym jest fakt, że obchodzimy setną rocznicę istnienia naszej grupy dealerskiej - Emil Frey! Z tej okazji chcemy więc przypomnieć, że od 100 lat naszym celem jest zadowolenie klientów, jakość i przejrzystość oferowanych usług oraz rozwiązania dostosowane do potrzeb naszych klientów.

Emil Frey założył swoją firmę w Zurychu w 1924 roku mając zaledwie 26 lat. Jego warsztat naprawczy dla motorów i samochodów był połączeniem pasji, pracy zawodowej i wielkiej dbałości o dostarczenie klientom produktów wysokiej jakości w przystępnych cenach. Z biegiem lat zakres jego działalności rozrastał się o kolejne obszary i tak, już dwa lata później poszerzył działalność o importerstwo firmy produkującej wózki motocyklowe z Wielkiej Brytanii, dziś znanej jako Jaguar. W roku 1948 Emil Frey otworzył samochodową sieć dealerską z prawdziwego zdarzenia. W ten sposób Emil Frey położył podwaliny pod szeroko powiązaną ze sobą grupę firm z branży motoryzacyjnej, która dziś zajmuje wiodącą pozycję w całej Europie. Aktualnie obejmuje ona importerstwo 11 marek motoryzacyjnych w różnych krajach. Grupa Emil Frey posiada dziś ponad 500 salonów w Szwajcarii i innych krajach europejskich, co czyni ją liderem w Europie. Motto Emila Freya to „dotrzeć wszędzie”. Bycie liderem niesie jednak ze sobą odpowiedzialność wobec Klientów, dlatego jako specjaliści proponujemy Im tylko produkty wysokiej jakości, które są warte swojej ceny.

Te wartości przedstawił już w 1935 r. Emil Frey w wystosowanym do swoich Klientów liście, w którym sformułował najważniejsze zasady, jakimi kieruje się jego firma i którym jesteśmy wierni do dziś:

  • sprzedajemy produkty najwyższej jakości w korzystnych cenach,
  • świadczymy fachową pracę w przystępnych cenach,
  • obsługujemy wszystkich klientów szybko i skrupulatnie.

Pomimo swojego międzynarodowego charakteru, Grupa Emil Frey pozostaje klasyczną firmą rodzinną. Zasady założyciela są nadal zakorzenione w kulturze korporacyjnej.

Zapraszamy do salonu i serwisu Emil Frey w Rzgowie!

Kierowca decydujący się na zakup nowego samochodu w Emil Frey Motors Sp. z o.o. w Rzgowie będzie mógł liczyć na kompleksową obsługę. Wysoko wykwalifikowani pracownicy placówki oprócz samochodu pomogą również dobrać części zamienne i wszelkie niezbędne akcesoria. Personel salonu zapewni także profesjonalne doradztwo w zakresie usług finansowych i ubezpieczeniowych. Dział serwisowy zajmie się z kolei obsługą warsztatową pojazdów. Pod dachem nowoczesnej hali mieści się aż sześć stanowisk. Laserowa geometria kół oraz możliwość sprawdzenia amortyzatorów i hamulców na rolkach obrotowych otwierają szeroką gamę świadczonych w warsztacie usług. Na tym jednak nie koniec – ze względu na korzystną lokalizację salonu, plany na najbliższą przyszłość zakładają również uruchomienie w tym miejscu centrum używanych samochodów Subaru. Wszystko w trosce o komfort, zadowolenie i bezpieczeństwo klienta!