Mechanik Subaru - Łódź - Emil Frey Motors sp. z o.o. Rzgów (Łódź)

Mechanik Subaru - Łódź

Mechanik Subaru Łódź: 5 powodów, by wybrać ofertę ASO Emil Frey Retail

Subaru to samochody, które od wielu lat słyną z niezawodności i bardzo wysokiej jakości wykonania. Jeśli jeździsz autem tej marki, to możesz się uznawać za szczęściarza. Masz znakomity samochód i przyznasz chyba, że zasługuje on na profesjonalny serwis. Szukając mechanika Subaru w Łodzi nie kieruj się wyłącznie niską ceną usługi. Przede wszystkim postaw na kompetencje serwisu, który zna modele Subaru od podszewki, potrafi je bezbłędnie diagnozować i szybko usuwać ewentualne usterki. Przekonaj się, dlaczego autoryzowana stacja obsługi Emil Frey Retail to najlepsza mechanika pojazdowa Subaru w Łodzi. Mamy 5 mocnych argumentów, które potwierdzają tę tezę.

Mechanika pojazdowa Subaru w Łodzi: dostęp do poufnych procedur producenta 

Dlaczego to takie ważne? Ponieważ mówimy tutaj o bardzo zaawansowanych technologicznie samochodach, których nie można naprawiać czy serwisować tylko w oparciu o doświadczenie czy teoretyczną wiedzę. Wyłącznie autoryzowane stacje obsługi mogą korzystać z procedur diagnostycznych japońskiego producenta, mając przy tym dostęp do najnowocześniejszych narzędzi oraz oprogramowania komputerowego. Dzięki temu oddając nam swój samochód masz gwarancję, że problem zostanie szybko i prawidłowo zdiagnozowany, a następnie usunięty w taki sposób, aby już nie wrócił. Jeśli więc cenisz swój czas, to postaw na ASO.

Oszczędność pieniędzy 

Dla wielu kierowców może to być dość zaskakujący argument. W końcu usługi serwisowe w ASO uchodzą za bardzo drogie i niedostępne dla przeciętnego posiadacza pojazdu. To jednak tylko mit. W rzeczywistości może się nawet okazać, że zlecając daną czynność ASO zaoszczędzisz sporo pieniędzy. Jak to możliwe?

Wyobraź sobie, że wpisujesz w Google frazę „Mechanik Subaru Łódź”, wybierasz ofertę niezależnego serwisu teoretycznie specjalizującego się w naprawach aut japońskiej marki i oddajesz mu swój samochód. Mechanik diagnozuje usterkę (a przynajmniej tak mu się wydaje), wymienia kilka części, po czym okazuje się, że problem nie zniknął. Warsztat rozkłada ręce, Ty jesteś „lżejszy” o kilka tysięcy złotych, a w końcu i tak musisz umówić się na wizytę w ASO, bo nikt inny nie jest w stanie prawidłowo wskazać przyczyny awarii.   

Gwarancja

Jasne, że każdy profesjonalny warsztat udziela gwarancji na swoje usługi. Problem w tym, że trudno jest to później w jakikolwiek sposób wyegzekwować. Niezależny mechanik zawsze ucieka się do różnych forteli, zrzucając winę na klienta. W ASO tak to nie działa. Mechanika pojazdowa w Subaru Emil Frey Łódź daje Ci pewność, że każda naprawa jest objęta rzetelną gwarancją, co potwierdza dokument sprzedaży oraz wpis w książce serwisowej pojazdu. Jeśli okaże się, że naprawa nie była skuteczna (co jest mało prawdopodobne), weźmiemy za to pełną odpowiedzialność.

Wyższa wartość samochodu przy odsprzedaży 

Nie ważne, jak bardzo jesteś zadowolony ze swojego Subaru. Prędzej czy później postanowisz się z nim rozstać. Na pewno zdajesz sobie sprawę z tego, jak dużym atutem z punktu widzenia kupującego jest fakt, iż auto było regularnie serwisowane w autoryzowanej stacji obsługi. Każdy wpis w książce serwisowej automatycznie podnosi cenę samochodu i ułatwia jego sprzedaż, co na dzisiejszym rynku wtórnym jest niebagatelną korzyścią.

Dla każdego kupującego informacja, że samochód był serwisowany u autoryzowanego mechanika Subaru w Łodzi, stanowi swoistą gwarancję dobrego stanu technicznego auta. Za taki pojazd aż chce się zapłacić więcej, ponieważ stanowi to inwestycję w bezpieczeństwo i święty spokój.

Dostęp do oryginalnych części zamiennych 

Bardzo dużym atutem korzystania z autoryzowanych usług serwisowych jest również możliwość kupienia oryginalnych części Subaru w atrakcyjnych cenach. Sam na pewno dobrze wiesz, jak to bywa z zamiennikami. Ich jakość jest mocno dyskusyjna, w efekcie czego trzeba je wymieniać częściej, ponosząc wyższe koszty eksploatacji pojazdu. Unikniesz takiego scenariusza korzystając z usług autoryzowanego mechanika Subaru w Łodzi, czyli Emil Frey Retail.

Te argumenty z pewnością przemówiły Ci do wyobraźni. Nie zwlekaj więc i już teraz umów się na wizytę w naszym serwisie Subaru. Zaskoczymy Cię świetnymi cenami!