Serwis BG dla Twojego Subaru - Emil Frey Motors sp. z o.o. Rzgów (Łódź)

Serwis BG dla Twojego Subaru

BG Poland Sp. z o. o. jest wyłącznym dystrybutorem BG Products, Inc. na terenie Polski.

BG to światowy lider w rozwiązaniach do dekarbonizacji podzespołów pojazdów z silnikami Diesla, benzynowymi i LPG. Dostarczamy do autoryzowanych stacji obsługi oraz warsztatów samochodowych najwyższej jakości serwisy przedłużające żywotność oraz efektywność pracy silników, skrzyń biegów, układów hamulcowych, kierowniczych, chłodzących, a także układów klimatyzacji. Zaopatrujemy w stabilizatory oraz depresatory do paliw firmy transportowe, komunalne, rolnictwo oraz kopalnie. Strategicznym celem BG jest wydłużenie żywotności pojazdów oraz poprawienie ich parametrów pracy w okresie eksploatacyjnym.

BG Poland Sp. z o.o. jest oficjalnym partnerem serwisowym Volkswagen Group Polska, KIA Motors Polska, Fiat Chrysler Automobiles oraz Subaru Import Polska.

W naszej stacji dealerskiej oferujemy usługę DYNAMICZNEJ WYMIANY OLEJU w automatycznych skrzyniach biegów CVT i dla silnika wolnossącego za pomocą urządzenia BG Poland i środków firmy BG303.

Wymiana oleju w automatycznej skrzyni CVT dla silnika Turbo tylko teraz 1550,00 zł brutto z oryginalnym olejem Subaru! Wymiana oleju w automatycznej skrzyni biegów dla silnika wolnossącego tylko teraz 1855 zł brutto z oryginalnym olejem Subaru!

Mamy dla Państwa również specjalną ofertę na DYNAMICZNĄ WYMIANĘ PŁYNU CHŁODZĄCEGO w cenie 620,00 zł brutto. W skład operacji wchodzi mi.in. płukanie układu chłodzącego środkiem do płukania BG 540, techniczny płyn chłodzący BG5881-02.

Warto zobaczyć:   Dynamiczna wymiana oleju

Rekomendujemy również CZYSZCZENIE UKŁADU OLEJOWEGO przy okazji wymiany oleju w silniku preparatem BG109.                    

Preparat aplikuje się do rozgrzanego silnika,15-20 minut przed wymianą oleju silnikowego (silniki benzynowe oraz  Diesla). Preparat przywraca prawidłowe ciśnienie sprężania silnika poprzez udrożnienie pierścieni. Preparat BG 109 powoduje również  zmniejszenie emisji spalin, ograniczenie zużycia oleju wynikające z  gromadzenia się osadów oraz przyczynia się do sprawnej i oszczędnej  pracy silnika. Po procesie czyszczenia wymieniamy olej wraz z filtrem oleju.

W serwisie mechanicznym stosujemy do CZYSZCZENIA PAROWNIKA UKŁADU KLIMATYZACJI środek BG709. BG709 to sucha piana, która szybko i skutecznie przywraca wydajność chłodzenia/ ogrzewania oraz odświeża wnętrze pojazdu usuwając mechanicznie nieprzyjemne zapachy, bakterie, pleśń, zarodniki, grzyby nagromadzone w parowniku klimatyzacji. Preparat działa w postaci piany, wypełniając całkowicie powierzchnie parownika. BG 709 zapewnia większy przepływ powietrza podczas chłodzenia/ogrzewania, zimne powietrze jest chłodniejsze i świeże przez cały rok.Skontaktuj się z naszymi specjalistami:

Piotr Mikołajczyk
OBECNY
Doradca serwisowy

Piotr Mikołajczyk

Telefon: +48 42 208 23 11
+48 609 888 327

Email: piotr.mikolajczyk@lodz.subaru.pl