Jazda testowa Subaru - Emil Frey Motors sp. z o.o. Rzgów (Łódź)

Jazda testowa Subaru

Jazda testowa Subaru: dołącz do fanów japońskiej marki  

Subaru to jedna z najbardziej wyrazistych i bezkompromisowych marek w historii motoryzacji. Samochody japońskiego producenta słyną z niezawodności, wysokiej jakości wykonania, znakomitych osiągów oraz nietuzinkowych rozwiązań technologicznych, które wpływają na komfort, bezpieczeństwo i przyjemność z jazdy. Pełną gamę modelową Subaru znajdziesz w ofercie autoryzowanego dealera marki w Polsce: Emil Frey Łódź. Jazda testowa Subaru dostarczy Ci dużych wrażeń, a przede wszystkim pozwoli Ci utwierdzić się w przekonaniu, że wybierasz idealny samochód dla Ciebie. I to bez względu na to, na który model ostatecznie się zdecydujesz.

Jazda testowa Subaru Forester: poznaj najnowszą odsłonę legendy 

Subaru Forester to ten model, z którym przeciętny fan motoryzacji najlepiej kojarzy markę Subaru. Auto od wielu lat jest synonimem znakomitych właściwości jezdnych, zwłaszcza w trudniejszym terenie oraz absolutnej niezawodności. W najnowszej odsłonie Forester zachwyca również wysokim komfortem jazdy, rzucając wyzwanie SUV-om europejskiej i koreańskiej konkurencji, jednocześnie deklasując je pod względem dzielności w terenie. Jeśli potrzebujesz uniwersalnego, nietuzinkowego samochodu, cenisz sobie prestiż, ale jednocześnie masz w sobie żyłkę off-roadowca, to już dziś umów się na jazdę próbną Subaru Forester. Gwarantujemy, że nie będziesz chciał się z nim rozstać.

Jazda testowa Subaru Forester e-Boxer 

Kluczową zmianą, jaka od razu rzuca się w oczy przy okazji analizowania najnowszej odsłony Forestera, jest oczywiście napęd. Subaru dołączyło do grona marek, które kładą duży nacisk na technologię hybrydową. Legenda pozostała legendą, ale jest przy tym znacznie ekonomiczniejsza i przyjaźniejsza środowisku naturalnemu.

Podczas jazdy testowej Subaru Forester e-Boxer doświadczysz tego, jak przyjemna jest jazda samochodem z napędem hybrydowym. Będziesz zaskoczony osiągami tego auta, w czym duża zasługa perfekcyjnego zestrojenia napędu z rewolucyjną skrzynią biegów Lineartonic – gwarantuje ona błyskawiczne, niewyczuwalne dla kierowcy zmiany przełożeń, dbając przy tym o to, aby napęd cały czas pracował w optymalnym zakresie mocy. Samochód świetnie przyspiesza, jest bardzo komfortowy w miejskich korkach, natychmiast reaguje na każde polecenie kierowcy.

Połączenie silnika elektrycznego i dwulitrowej benzynówki z wtryskiem bezpośrednim może szokować fanów Subaru, ale uwierz, że to nadal jest ta sama legendarna niezawodność i elastyczność, co w starych-dobrych silnikach Boxer. Auto nie straciło też nic na swoich właściwościach terenowych. Umieszczenie zespołu elektrycznego symetrycznie względem wzdłużnej osi pozytywnie wpłynęło na stabilność prowadzenia. Wspomnijmy również o stałym napędzie na cztery koła Symmetrical AWD, który nie dopuści do tego, aby kierowca miał jakiekolwiek problemy w śniegu, błocie czy podczas holowania dużego ładunku. O tym wszystkim możesz się przekonać osobiście: już teraz umów się na jazdę testową Subaru Forester e-Boxer!

Jazda testowa Subaru Outback 

Subaru Outback doskonale uzupełniło gamę modelową japońskiego producenta. Jest to samochód, który odpowiada na potrzeby rodzin oraz osób, które kochają komfort, świetne właściwości jezdne, dynamiczne pokonywanie kolejnych kilometrów dróg, a przy tym potrzebują sporej przestrzeni bagażowej. To wszystko inżynierowie i projektanci Subaru połączyli z nietuzinkowym, bardzo wyrazistym designem. Już teraz umów się na jazdę testową Subaru Outback, która pozwoli Ci jeszcze lepiej poznać ten wyjątkowy samochód.

Jazda testowa Subaru XV

Subaru XV, czyli „młodszy brat Forestera”, to naturalna propozycja marki dla tych kierowców, którzy szukają samochodu przede wszystkim do miasta, ale wciąż gwarantującego świetne właściwości jezdne i dzielność w trudniejszym terenie. XV idealnie sprawdza się w przestrzeni miejskiej, nie bojąc się ani wysokich krawężników, ani dziurawej nawierzchni czy przejazdów tramwajowych. Dzięki pojemnemu wnętrzu i sporemu bagażnikowi spokojnie może pełnić funkcję samochodu dla małej rodziny. No i jeszcze rewelacyjnie wygląda! Sprawdź jego możliwości podczas jazdy testowej Subaru XV.