Serwis blacharsko-lakierniczy Subaru - Łódź

Serwis blacharsko-lakierniczy Subaru Łódź: postaw na sprawdzone rozwiązania producenta

Stłuczka, wypadek, szkoda parkingowa, akt wandalizmu, chwila nieuwagi – to typowe powody, dla których właściciele pojazdów muszą korzystać z usług blacharsko-lakierniczych. Jeśli naprawa została wykonana fachowo, zgodnie z procedurami producenta, to samochód może wrócić do wręcz fabrycznej sprawności i prezentować się dokładnie tak samo, jak przed zdarzeniem. Wiemy jednak, że różnie z tym bywa. Polscy kierowcy zbyt często korzystają z amatorskich usług, bo liczy się jak najniższa cena. Takie podejście zawsze się mści. Nie popełnij tego błędu i skorzystaj z oferty serwisu blacharsko-lakierniczego Subaru Emil Frey Łódź. Udowodnimy Ci, że to się po prostu opłaca. Nie wierzysz? W takim razie przeczytaj i podejmij mądrą decyzję!

Grunt to fachowa naprawa

W Polsce panuje powszechne przekonanie, że samochód, który brał udział w kolizji, nigdy już nie będzie pełnowartościowy. Wynika to przede wszystkim z faktu, iż w naszym kraju duża grupa właścicieli korzysta z niefachowych usług blacharsko-lakierniczych. Tymczasem powierzenie takiej czynności ASO gwarantuje przywrócenie pojazdu do stanu sprzed szkody, co przekłada się zarówno na satysfakcję właściciela, jak również ma pozytywny wpływ na wartość samochodu przy odsprzedaży.

Serwis blacharsko lakierniczy Subaru Łódź: również naprawy bezgotówkowe 

Subaru Emil Frey Łódź oczywiście zaprasza wszystkich klientów, którzy chcą zlecić profesjonalną, bezgotówkową naprawę blacharsko-lakierniczą z ubezpieczenia AC lub OC sprawcy. Honorujemy polisy wystawione przez większość firm ubezpieczeniowych. Jest to bardzo dobry sposób na to, aby bez zbędnych komplikacji i angażowania cennego czasu zlikwidować szkodę i szybko o niej zapomnieć. W przypadku rozliczenia bezgotówkowego wszystkimi formalności zajmujemy się w imieniu klienta.

Warto pamiętać, że każda naprawa blacharska czy lakiernicza może wyjść na jaw przy okazji oględzin samochodu przez kupującego. Prędzej czy później zdecydujesz się sprzedać auto – musisz się liczyć z tym, że potencjalny kupiec będzie chciał dokładnie poznać historię pojazdu. Jeśli w przeszłości skorzystałeś z serwisu blacharsko-lakierniczego Subaru Łódź, to nie masz się czym przejmować.

Każda naprawa wykonana w naszym serwisie jest oczywiście odnotowywana w systemie elektronicznym oraz książce pojazdu. Dodatkowo klient otrzymuje dokument sprzedaży, czyli fakturę. Na tej podstawie można bez problemu udowodnić kupującemu, że samochód został naprawiony należycie, zgodnie z procedurami producenta. Bez wątpienia ułatwi to sprzedaż auta oraz podniesie jego cenę. Zupełnie inaczej wygląda to w przypadku samochodów, które przeszły naprawy blacharsko-lakiernicze w nieautoryzowanym serwisie – często metodą chałupniczą, jak najniższym kosztem. Takie pojazdy coraz trudniej jest sprzedać, a już tym bardziej za dobre pieniądze.

Serwis blacharsko lakierniczy Subaru Łódź: gwarantowana jakość naprawy 

Być może zauważyłeś, że kierowcy, którym przytrafiła się jakaś szkoda, niemal zawsze usuwają ją bezgotówkowo w autoryzowanych stacjach obsługi. Nie ma w tym oczywiście przypadku. Każdy właściciel pojazdu wie, że ASO ma dostęp do najlepszego zaplecza serwisowego, w tym do oryginalnych części zamiennych i lakierów. Dzięki temu naprawa jest wykonana należycie, zgodnie z procedurami, co daje pewność, że nie pozostanie po niej nawet minimalny ślad.

Chodzi już nie tylko o kwestie czysto estetyczne, ale także funkcjonalne. Nie chciałbyś przecież, aby krótko po nierzetelnie wykonanej naprawie karoseria samochodu zaczęła rdzewieć, matowieć czy ulegać innym uszkodzeniom. Takie są niestety skutki powierzenia czynności blacharsko-lakierniczych najtańszym, niezależnym serwisom.

Serwis blacharsko-lakierniczy Subaru Łódź nie pozwala sobie na tego typu błędy. Naczelną zasadą jest dla nas jakość usługi i zadowolenie klienta, nie tylko zaraz po odebraniu samochodu, ale także wiele lat po wykonaniu naprawy. Przekonaj się o tym osobiście i już dziś umów się na wizytę w serwisie blacharsko-lakierniczym Subaru Emil Frey Łódź. Oferujemy pełen pakiet usług: od kosmetyki, przez usuwanie drobnych niedoskonałości, aż po naprawy karoserii, w tym konstrukcyjne.