Subaru Forester - cena

Subaru Forester: cena komfortu, bezawaryjności i świetnego prowadzenia nawet w trudnym terenie

Subaru Forester to – obok fantastycznej Imprezy – ten model, który miał największy wpływ na zbudowanie legendy japońskiej marki. W najnowszej odsłonie Forester nadal zachwyca dzielnością w terenie, a przy tym oferuje bardzo wysoki komfort i bezkompromisową jakość wykonania. Nie dziwi, że ten samochód wybierają kierowcy świadomi swoich potrzeb, chcący zainwestować w auto nietuzinkowe, a jednocześnie całkowicie bezawaryjne. Dodatkowym argumentem, który przemawia za wybraniem tego auta, jest oczywiście świetna cena. Subaru Forester nareszcie stał się samochodem dostępnym również dla średnio zarabiających, co zresztą potwierdzają bardzo dobre wyniki sprzedaży. Najnowszą generację Subaru Fostera w najlepszej cenie na rynku zamówisz u autoryzowanego dealera marki, Emil Frey Retail Łódź.

Dlaczego cena Subaru Forestera jest tak dobra?

Zaglądając do cennika Subaru Forestera niejeden fan marki zacznie się doszukiwać błędu czy innego powodu, dla którego auto zostało tak atrakcyjnie wycenione. Uspokajamy: nie odbyło się to kosztem ani jakości, ani funkcjonalności, ani właściwości jezdnych samochodu. Forester w najnowszej odsłonie wciąż deklasuje konkurencję pod względem zachowania w terenie, nie odstając przy tym jeśli chodzi o komfort jazdy po autostradzie czy mieście.

Japoński producent nareszcie natomiast dostosował swoją politykę cenową do europejskich, w tym polskich realiów. Przez wiele lat samochody Subaru stanowiły wręcz awangardę na naszych drogach. Sprzedaż nie była spektakularna z uwagi na dość wysokie ceny – i to pomimo rewelacyjnej niezawodności aut japońskiej marki oraz znakomitych jednostek napędowych.

Zmiana podejścia w tym względzie z pewnością wyjdzie marce na dobre, co zresztą już widzimy w salonie Emil Frey Retail w Łodzi. Cena Subaru Forestera najnowszej generacji działa na klientów niczym magnes, a sprzedaż tego modelu rośnie wręcz lawinowo. Klienci doceniają zarówno fakt, iż nadal jest to ten legendarny, całkowicie bezawaryjny Forester, który w dodatku depcze po piętach europejskiej konkurencji pod względem chociażby jakości wykończenia wnętrza.

Bez żadnej przesady można napisać, że Subaru Forester to obecnie najlepiej wyceniony SUV w swojej klasie na polskim rynku. To świetna informacja dla tych klientów, którzy od lat marzyli o zakupie Subaru, bo mają z tą marką bardzo dobre wspomnienia, są jej fanami i doceniają bezkompromisowe podejście do jakości. Teraz nareszcie mogą stać się dumnymi posiadaczami Forestera, czyli auta, które wyczerpuje definicję samochodu wielofunkcyjnego, rodzinnego, doskonałego zarówno na asfalt, jak i drogę gruntową.

Fantastyczny napęd 

Pewnym zaskoczeniem dla osób rozważających zakup Subaru Forestera może być fakt, iż auto jest oferowane wyłącznie w jednej wersji silnikowej. Jest to jednak świadome działanie producenta. Pod maską Forestera znajdziemy napęd hybrydowy, na który składa się jednostka elektryczna oraz znakomity silnik benzynowy typu BOXER o pojemności 2 litrów, z bezpośrednim wtryskiem paliwa. Takie połączenie przynosi spektakularne efekty, dając mnóstwo frajdy z jazdy, a przy tym pozwalając znacząco obniżyć zużycie paliwa. Nie bez znaczenia jest również dużo mniejszy negatywny wpływ na środowisko.

Napęd hybrydowy to bardzo mocny atut najnowszej generacji Subaru Forestera. Samochód nic nie stracił na swoich właściwościach terenowych, a przy tym jest o wiele bardziej komfortowy w użytku miejskim. To zasługa między innymi automatycznej skrzyni biegów Lineartronic. Gdy dodamy do tego stały napęd na cztery koła, to zyskamy obraz samochodu, który spełni potrzeby kierowcy niezależnie od tego, czy musi podwieźć dzieci do szkoły, zrobić zakupy, pojechać na spotkanie biznesowe czy przedrzeć się przez zasypane śniegiem drogi w narciarskim kurorcie.

 Cena Subaru Forestera to oczywiście niejedyny powód, dla którego warto kupić ten samochód. Poznaj jego pozostałe zalety podczas jazdy próbnej. Już teraz skontaktuj się z doradcą Emil Frey Retail – autoryzowanego dealera Subaru w Łodzi.