Subaru Forester e-Boxer - cena

Subaru Forester e-Boxer: cena to mocny atut tego modelu

Rewolucja, za jaką bez wątpienia można uznać upowszechnienie napędu hybrydowego, stała się udziałem również legendarnej marki Subaru. Japoński producent zastosował taki napęd w swoim hicie, czyli modelu Forester. To była bardzo dobra decyzja, o czym najlepiej świadczy stale rosnąca sprzedaż samochodu w Europie. Swoje zrobiła też atrakcyjna cena Subaru Forestera e-Boxer, która zaczyna się już od niecałych 33.000 euro. To najlepiej wyceniony SUV z napędem hybrydowym na polskim rynku, zwłaszcza, gdy weźmiemy pod uwagę znakomite wyposażenie dostępne w standardzie. Potrzebujesz dodatkowych argumentów, by kupić Subaru Forester e-Boxer? Czytaj dalej!

Imponujące osiągi 

Subaru Forester e-Boxer łączy w sobie te cechy, za które miliony kierowców pokochały japońską markę. Mamy oczywiście na myśli sportowe zacięcie i znakomite właściwości jezdne, zwłaszcza w trudniejszych warunkach drogowych. Napęd hybrydowy gwarantuje świetne osiągi – jego łączna moc to blisko 167 KM. Nie bez znaczenia jest przy tym fakt, iż silnik elektryczny generuje wysoki moment obrotowy od samego startu, dzięki czemu samochód bardzo dynamicznie przyspiesza – docenisz to zwłaszcza w ruchu miejskim.

Skrzynia biegów Lineartronic 

Ta rewolucyjna przekładnia automatyczna jest standardem w każdej wersji wyposażenia nowego Subaru Forester e-Boxer. Śmiało można ją też uznać z jeden z kluczowych atutów tego modelu. Skrzynia przede wszystkim działa błyskawicznie i zmienia przełożenia w sposób niewyczuwalny dla kierowcy. Zapomnij o opóźnieniach czy nieprzyjemnych dźwiękach – cały zestaw napędowy gwarantuje Ci maksymalny komfort oraz umożliwia pełne wykorzystanie potencjału hybrydy.

Stały napęd na cztery koła

Cena Subaru Forestera zachwyca tym bardziej, że nie trzeba tutaj dopłacać za opcję napędu 4x4 – co jest właściwie normą u innych producentów. Subaru nie zrywa ze swoją tradycją i oferuje swoim klientom samochód bezkompromisowy pod względem właściwości terenowych. To nie jest SUV, który da plamę w pierwszej głębokiej kałuży czy na grząskim podłożu. Forester bez problemu radzi sobie z o wiele poważniejszymi wyzwaniami, co jest oczywiście zasługą stałego napędu na cztery koła Symmetrical AWD.

Dodajmy, że inżynierowie marki postawili na bardzo efektywne umieszczenie silnika elektrycznego i akumulatora symetrycznie względem wzdłużnej osi pojazdu – poprawia to stabilność auta i rozkład masy pojazdu, dzięki czemu Forester świetnie prowadzi się też w ciasnych zakrętach i podczas dynamicznej jazdy autostradowej.

Niskie zużycie paliwa, brak konieczności uzupełniania energii z gniazdka 

Napęd hybrydowy zastosowany w Subaru Forester e-Boxer najnowszej generacji to szczytowe osiągnięcie w dziedzinie tej technologii – znacznie bardziej użyteczne niż samochody w 100% elektryczne. Właściciel nie musi martwić się uzupełnianiem poziomu baterii z gniazdka czy sieci ładowarek publicznych. Wszystko robi za niego zaawansowana elektronika, która optymalizuje wykorzystanie i odzyskiwanie energii chociażby podczas hamowania.

Takie rozwiązanie z jednej strony gwarantuje bardzo niskie zużycie paliwa oraz obniżenie emisji szkodliwych spalin, a z drugiej pozwala cieszyć się przyjemnością z jazdy bez względu na to, czy poruszamy się tylko po mieście, czy może wybieramy się w dłuższą trasę. Specyfiką napędu hybrydowego jest olbrzymi komfort podróżowania i dostęp do pełnej mocy już od najniższych wartości obrotów.

Atrakcyjna cena Subaru Forestera e-Boxer: nie zwlekaj z podjęciem dobrej decyzji! 

Subaru Forester e-Boxer już w podstawowej wersji wyposażenia zapewni Ci dostęp do najnowocześniejszych technologii odpowiadających za komfort i bezpieczeństwo. To znakomity samochód zarówno dla rodziny, jak i osoby, która szuka funkcjonalnego auta na co dzień – reprezentatywnego, gdy trzeba podjechać na spotkanie biznesowe, praktycznego, gdy chcesz wybrać się w podróż życia.

Pamiętaj również, że podstawowa cena Subaru Forestera e-Boxer to tylko punkt wyjścia. W Emil Frey Retail oferujemy bardzo atrakcyjne rabaty, zwłaszcza w okresie wyprzedaży rocznika. Już teraz skontaktuj się z nami i zapytaj o indywidualną ofertę dla Ciebie.