Subaru XV cena

Cena Subaru XV: daj się zaskoczyć i spełnij swoje motoryzacyjne marzenie

Miejskie crossovery i kompaktowe SUV-y to wyjątkowo popularna kategoria pojazdów, czemu też trudno się dziwić. Mówimy tutaj o autach oferujących niezrównaną funkcjonalność. Z powodzeniem mogą pełnić rolę samochodu rodzinnego, świetnie odnajdującego się też w przestrzeni zatłoczonego miasta. Jedną z największych gwiazd tego segmentu jest Subaru XV. To model, na który cały motoryzacyjny świat czekał długo – ale było warto uzbroić się w cierpliwość. Zwłaszcza, gdy weźmiemy pod uwagę cenę Subaru XV. Legendarna japońska marka nareszcie jest dostępna na kieszeń przeciętnie zarabiających kierowców. Wykorzystaj to i już dziś sprawdź, jaką cenę Subaru XV zaproponujemy Ci w Emil Frey Retail!

Dynamiczny napęd

Subaru XV na polskim rynku jest oferowane w jednej wersji silnikowej, ale w tym przypadku skromny wybór trudno uznać za wadę. Mamy tutaj bowiem do czynienia z doskonale znaną i cenioną jednostką benzynową typu BOXER o pojemności 1,6 litra i mocy 114 KM. Maksymalny moment obrotowy wynosi 150 NM i jest osiągany już przy 3600 obrotach na minutę – przekłada się to na świetną elastyczność silnika, co docenisz zarówno w mieście, jak i na trasie.

Skrzynia biegów Lineartronic 

W każdej wersji wyposażenia Subaru XV jest oferowane z automatyczną skrzynią biegów Lineartronic. To przekładnia typu CVT, która odznacza się wybitną kulturą pracy i bardzo precyzyjnym działaniem. Skrzynia nie tylko dba o Twój komfort, zwalniając Cię z obowiązku ciągłego zmienia biegów. Przede wszystkim gwarantuje bardzo dobre osiągi i znaczne zredukowanie zużycia paliwa.

Oszczędność w standardzie 

Subaru XV to jeden z najoszczędniejszych crossoverów na rynku. Zużycie paliwa w cyklu miejskim wynosi tylko 8,5 litra, a w cyklu mieszanym 6,9 litra. To bardzo dobre wyniki, zwłaszcza przy uwzględnieniu rozmiarów samochodu – jest na tyle pojemny, by możliwe było komfortowe podróżowanie nawet w 5 osób. Bagażnik z kolei oferuje aż 385 litrów, co w zupełności powinno wystarczyć na rodzinny wyjazd.

Stały napęd na wszystkie koła 

Unikalną cechą crossovera Subaru jest seryjny układ Symmetrical AWD, czyli stałego przekazywania napędu na cztery koła. Docenisz to w sytuacjach krytycznych oraz podczas jazdy w trudnych warunkach – napęd zapewni Ci maksimum bezpieczeństwa i pewności za kierownicą, również podczas dynamicznego pokonywania zakrętów, ale przede wszystkim w terenie. Biorąc to pod uwagę cena Subaru XV wydaje się być jeszcze bardziej atrakcyjna.

Bardzo bogate wyposażenie

Już podstawowa wersja Subaru XV, czyli Trend, której cena katalogowo wynosi 23.900 euro, oferuje mnóstwo elementów wpływających na komfort i bezpieczeństwo jazdy, jak również podnoszących atrakcyjność wizualną samochodu. W standardzie producent oferuje między innymi 17-calowe felgi z lekkich stopów, nawigację z ekranem dotykowym, rozbudowany system audio czy automatyczne włączanie i wyłączanie świateł. Jest tego znacznie więcej, a szczegóły dotyczące wyposażenia samochodu uzyskasz u doradców Subaru Emil Frey Retail Łódź.

Subaru XV: cena to ostateczny argument

W kategorii crossoverów panuje olbrzymia konkurencja, o czym z pewnością dobrze wiesz, jeśli właśnie szukasz takiego samochodu. Czym powinno Cię przekonać do siebie Subaru XV? Cena tego samochodu może i nie jest najniższa, ale w relacji do jakości, prestiżu marki oraz przede wszystkim znakomitego wyposażenia, można ją wręcz uznać za najlepszą na rynku. Zwróć uwagę, że już w podstawowej wersji otrzymujesz automatyczną skrzynię biegów, rewelacyjny silnik benzynowy typu BOXER oraz stały napęd na cztery koła. Za wszystkie te elementy inne marki każą sobie słono dopłacić.

Jeśli katalogowa cena Subaru XV nie do końca Cię satysfakcjonuje, to mamy dobrą informację. Przygotowaliśmy dla Ciebie solidny rabat, który będzie wręcz spektakularny w okresie wyprzedaży. Już teraz skontaktuj się z doradcami Subaru Emil Frey Retail Łódź i sprawdź, za ile możesz kupić fabrycznie nowe Subaru XV. Na pewno pozytywnie Cię zaskoczymy!